Lapta Belediyesi araç filosunu genişletiyor

Lapta Belediyesi, halka daha iyi hizmet sunmak ve hizmetlerinin kalitesini artırmak amacı ile araç filosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Lapta Belediyesi, araç filosuna 2 yeni araç daha kattı. Bölge genelinde üst yapıdan alt yapıya, çevre düzenlemesinden sosyal ve kültürel hizmetlere tüm alanlarda geniş bir yelpazede çalışan Lapta Belediyesi, çalışmalarını aralıksız sürdürmek için araç yatırımlarına da önem veriyor. Belediye’nin kendi öz kaynaklarıyla, Temizlik ve Atık Hizmetleri Şubesi ile Su İşleri Şubesi’ne alınan 1 adet pick-up ve 1 adet fiesta araç ile birimlerin, daha verimli hizmet vermesi sağlanacak.

Lapta Belediye Başkanı Fuat Namsoy konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Hizmetlerimizin daha hızlı bir şekilde yürütülmesi için araç filomuzu genişletiyoruz. Gelişen beldemizin ihtiyaçlarına sürekli cevap verebilmek maksadıyla belediyemizin teknik alt yapısını güçlendirmeye devam ediyoruz. TC. Kalkınma ve Ekonomi İş Birliği Ofisi’nin katkılarıyla alınan dozer, kamyon ve çöp arabalarımız da önümüzdeki günlerde filomuza eklenecektir” dedi.