Manolya Oteli

manolya web001Manolya otel arkasında Beşparmak Dağları manzarası ve parıltılı Akdeniz arasında harika konumdadır. Manolya Otel çok uygun fiyatlara yüksek kalitede hizmet vermektedir. Otelin iç mekanı modern ve sıcak bir ortamdır. Konforlu odalarda havalandırma, mini-bar, uydu televizyon, balkon ve oda içi banyo mevcuttur.
Hem basit hem de sofistike tatil eğlencelerinin bulunduğu bir aile işletmesi olan otel, Girne’ye yakın bir mesafede bulunmaktadır. Konfor ve rahatlık arayışında olan misafirleri için çekici bir ortama sahiptir. Otel ayrıca genç aileler ve büyük gruplar içinde idealdir. Otel deniz kenarında ve çoğu odasından ve havuz terasından muhteşem Akdeniz manzaraları sunmakta ve Girne’den sadece 11km mesafededir. Otelin rahatlatıcı açık alanları müşterilere çabucak streslerinden uzaklaşmasını sağlamaktadır.  Denize direk otelden ulaşılabilir veya yürüme mesafesinde bulunan kumluk plajlardan denize girilebilir. Teras açık hava restoranında müşteriler deniz manzarası eşliğinde uluslar arası mutfaklardan yiyebilirler.
Otel, havuz başı tatili veya denizden faydalanmak için ideal bir tatil mekânıdır. Aynı zamanda Kuzey Kıbrıs’taki tarihi mekanları ziyaret etmek ve dağlarda yürüyüş yapmak için konumu çok uyundur. Mart ve Nisan aylarının eşsiz çiçekleri bu ikinci seçeneği gerçekten çok çekici kılmaktadır. Lapta’nın dükkanları, barları ve restoranları otele yakın bir mesafede ayrıca Girne’nin muhteşem kalesi ve restoranları da arabayla kolaylıkla ulaşılabilecek mesafededir.

MANOLYA HOTEL ***
Mareşal Fevzi Çakmak Cad. No:6 Lapta GİRNE
0 392 821 84 98
www.manolyahotel.com
Oda sayısı: 61 adet
Yatak sayısı: 122 adet
Girne'ye uzaklık: 11 km
Havaalanına uzaklık: 55 km

logo blackqr codeSizlere daha yakın olmak ve ihtiyaçlarınızı en kısa zamanda tamamlamak için web sayfamızdan yararlanabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz

Twitter

Twitter response: "Could not authenticate you."

Kampanya ve ek bilgiler için kullanılacak alan...