Güzelyalı Oteli

guzelyali web001Akdeniz’in incisi Girne’nin 20 km batısında yer almaktadır. Otel Ercan Havalimanına 67km ve Larnaka Havalimanına 110 km mesafe de bulunmaktadır.

44 otel odasının deniz manzarası ve balkonu bulunmaktadır. Odalarda iki yatak veya çift kişilik yatak, banyo, uydu televizyonu, kablosuz internet ve havalandırma bulunmaktadır. Havuz barı ve özel plaj barı mevcuttur. Güçlü rüzgara maruz kalınmasının önüne geçmek için havuz otelle Beşparmak Dağları arasına inşa edilmiştir.

Otel 112 dönüm Beşparmak Dağları ve Akdeniz ile çevrelenmiş özel arazi üzerine inşa edilmiştir. Güzelyalı plajı 400m uzunluğundadır.  Mavi ve parlayan deniz doğal bir akvaryumu andırmaktadır. Plajın bir bölümü Caretta Caretta ve Chenolia Mydas deniz kaplumbağalarının yuvalama bölgesidir ve otelin koruması altında bulunmaktadır.
Club Güzelyalı Otelde merkezi ısıtma ve havalandırma bulunmaktadır. Otelin bulunduğu bölge Kuzey Kıbrıs’ın en esintili bölgesi olduğundan yaz aylarının sıcağına karşı klima kullanımı minimum derece gerekmektedir.
Club Güzelyalı Otel sessiz sakin bir ortamda denizin, kuşların ve kalplerinin sesini dinlemek isteyen herkes çok güzel bir tatil geçirebilir. Size sevgiyle hizmet verebilmemiz için bize uğrayın.

CLUB GÜZELYALI HOTEL**
Karşıyaka GİRNE
0 392 825 20 17
www.
Oda sayısı: 44 adet
Yatak sayısı: 88 adet
Girne'ye uzaklık: 22 km
Havaalanına uzaklık: 66 km

logo blackqr codeSizlere daha yakın olmak ve ihtiyaçlarınızı en kısa zamanda tamamlamak için web sayfamızdan yararlanabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz

Twitter

Twitter response: "Could not authenticate you."

Kampanya ve ek bilgiler için kullanılacak alan...